Wizyta w autoryzowanym serwisie Škody

Umów się na wizytę serwisową wypełniając krótki formularz

Krok 1
Wybierz usługę serwisową

Umów wizytę online

Umów inną wizytę

Wizyta w autoryzowanym serwisie Škody

Umów się na wizytę serwisową wypełniając krótki formularz

Krok 2
Twoje dane kontaktowe


Wybrana usługaZmień

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby ustalić szczegóły wizyty.


Chcę dostać informację dot. mojego zapytania o jazdę próbną także na:

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla Volkswagen Group Polska sp. z o.o. na skontaktowanie się z Tobą w celu zaproponowania i umówienia wizyty serwisowej u wybranego przez Ciebie Autoryzowanego Partnera Serwisowego marki Škoda z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz lub go zostawisz). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie wizytą serwisową. Następnie Twoje zapytanie, jeśli się zgodzisz, przekażemy wybranemu przez Ciebie Autoryzowanemu Partnerowi Serwisowemu Škoda, który skontaktuje z Tobą celem obsługi Twojego zapytania (Preferowany Partner). Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi Twojego zapytania.

Administratorem przekazanych danych jest Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169 (VGP) oraz Preferowany Partner, działający na zasadzie współadministrowania.

W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę i zrezygnować z otrzymania informacji dot. wizyty serwisowej informując konsultanta Centrum Informacji lub Preferowanego Partnera o rezygnacji z dalszego kontaktu w tym zakresie (utrata zainteresowania ofertą będzie dla nas jednoznaczna z cofnięciem Twojej zgody w zakresie obsługi tego zapytania).. Swoje dodatkowe zgody możesz cofnąć poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej https://twoja.skoda.pl/formularze/formularz-cofniecia-zgod albo bezpośrednio w kontakcie z VGP lub z Autoryzowanym Dealerem marki Škoda.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych poniżej.

MOŻESZ UDZIELIĆ TAKŻE DODATKOWYCH ZGÓD CELEM MARKETINGU PRZYSZŁEGO
(ZGODY SĄ OPCJONALNE I DOBROWOLNE, A ICH UDZIELENIE LUB ODMOWA SĄ NIEZALEŻNE OD OBSŁUGI TWOJEGO ZAPYTANIA)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej informacji
*Pola wymagane
Serwis Škoda
Pomoc i niezawodność, na którą możesz liczyć zawsze.

Informacje dotyczące prac Serwisów Škody w związku z COVID-19

W Škodzie Wasze bezpieczeństwo zawsze było i jest dla nas priorytetem. To wszystko, co ważne także w obecnych czasach.
Dlatego przygotowaliśmy rozwiązania mające na celu zwiększenie ochrony klientów podczas wizyty w serwisie, takie jak usługi Bezpieczny Serwis czy Door to Door.

Jednocześnie informujemy, że godziny otwarcia wybranych Autoryzowanych Serwisów Škody mogły ulec zmianie.
W celu otrzymania szczegółowych informacji odnośnie pracy i oferowanych usług, prosimy o bezpośredni kontakt z wybranym Partnerem Serwisowym Škoda.
Zachęcamy do kontaktu oraz rezerwowania terminów wizyt drogą telefoniczną bądź on-line.

Skontaktuj się z wybranym dealerem