Chcesz umówić się na ekskluzywną przedpremierę ŠKODY ENYAQ COUPE RS iV oraz ŠKODY ENYAQ COUPE iV?

Na 30-minutową prezentację online możesz umówić się w dniach 19 i 20 lipca między 10:00 a 19:30. Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego jeśli zależy Ci na obejrzeniu przedpremiery nie zwlekaj z zapisaniem się. Wypełnij formularz i czekaj na kontakt w celu umówienia dogodnego dla Ciebie terminu indywidualnej transmisji.

 

Jak przetwarzamy Twoje dane?

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla Volkswagen Group Polska sp. z o.o. na skontaktowanie się z Tobą w celu omówienia na indywidualną transmisję kontaktując się z Tobą na wskazany numer telefonu, a następnie w celu wzięcia udziału w prezentacji online. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi Twojego zapytania.

Administratorem danych jest Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169 (VGP).

W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę i zrezygnować z otrzymania informacji informując  nas o rezygnacji z dalszego kontaktu w tym zakresie (utrata zainteresowania będzie dla nas jednoznaczna z cofnięciem Twojej zgody na obsługę tego zapytania). Swoje dodatkowe zgody możesz cofnąć poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej www.vw-group.pl/pl/formularz-cofniecia-zgod albo bezpośrednio w kontakcie z VGP  lub z Autoryzowanym Dealerem / Autoryzowanym Partnerem Serwisowym marki Skoda.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych poniżej.

Zobacz więcej